Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Whatsapp Facebook Twitter LinkedIn


Güvenliğiniz bizim için önemli. Bu sebeple bizimle paylaşacağınız kişisel verileriz hassasiyetle korunmaktadır.Malikinden.com kişisel verilerin korunması politikası ile, hangi kişisel verilerinizin hangi amaçla işleneceği, işlenen verilerin kimlerle ve neden paylaşılabileceğini bu aydınlatma metninde sizler ile paylaşıyor.


Toplanan Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarılabileceği


Kullanıcıların malikinden.com üzerinden oluşturdukları ilanlar sitede yayına alınır ve internet üzerinden ilanı ziyaret eden herkes ile paylaşılmaktadır. Malikinden.com sitesinde yer alan ilan paylaşım linkleri üzerinden kullanıcılar veya başka kişiler, kullanıcıların oluşturduğu ilanları whatsapp, instagram, facebook vb gibi sosyal medya ağlarında daha fazla alıcı veya satıcıya ulaşmak için paylaşılabilir.


Sizlere hizmet sunabilmek amaçlı analizler yapabilmek için, sadece gerekli olan kişisel verilerinizin, işbu gizlilik ve kişisel verilerin işlenmesi politikası uyarınca işlenmesini, kabul edip etmemek hususunda tamamen özgürsünüz. Malikinden.com ilan sitesini kullanmaya devam ettiğiniz takdirde bu aydınlatma metnini kabul etmiş olduğunuz tarafımızca varsayılacaktır.